Aktiviteli Tatil Nedir? Aktiviteli Tatil Önerileri

Güncelleme tarihi: 18 Nis 2021

Aktiviteli tatil demek sıradan paket tatillerden çok daha fazlasıdır. İnsanların artık daha fazla deneyime ve doğaya önem vermesiyle beraber tatil anlayışlarıda değişti. Paket tatil satın alıp her şey dahil otellerden dışarı çıkmadan herhangi bir deneyim kazanmadan yeni yerler keşfetmeden geçirilmiş tatiller artık modasını kaybetti.


Aktiviteli Tatil Hakkında

mojito travel dalış aktivitesi
Mojitotravel-dalış

Aktiviteli tatillerimizde katılımcılarımıza yeni deneyimler kazandırıyoruz. Önceden hep hayalini kurduğumuz maceraları ve deneyimleri artık gerçekleştiriyoruz. Dalış yaparak su altındaki yaşamı daha yakından inceliyoruz. Dalış yapmak için çok üstün yeteneklere sahip olmanız gerekmiyor. Aynı zamanda eğitimini alarak dalış aktivitesini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.


Aktiviteli tatillerimizin içeriklerinde sıkça bulunan hatta en sevilen aktivitelerinden biri rafting! Nehir üzerinde dalgalar ile mücadele vererek unutulmaz anılar kazanıyorsunuz. Takımlar halinde yapılan bu aktivite ile eğlenceye doyamayacaksınız. Üstelik rafting yapmak için sahip olmanız gereken bir yetenek şartı aranmıyor. Yaş şartı da aranmıyor. Herkesin kolaylıkla deneyimleyebileceği bir aktivite.Evet şimdiye kadar hep su sporlarından bahsettik şimdide biraz havalanalım. Yamaç paraşütü aktiviteli tatillerimizin en sevilenlerinden. Adrenalin ve heyecanın bir arada yaşabileceğiniz hafızanızdan asla silinmeyecek bir aktivite. Herkesin kolaylıkla katılabileceği mutlaka deneyimlemesi gereken bir aktiviteAtv safari grup halinde yapılan bu aktivite ile doğada ulaşılması zor olan yerleri kullanımı son derece basit olan atv motor araçlar ile keşfediyorsunuz. Profesyonel rehber eşliğinde yapılan bu aktivite öncesinde gerekli tüm bilgilendirmeyi aldıktan sonra ufak bir deneme sürüşünün ardından artık hazır hale geliyorsunuz. Herkesin rahatlıkla yapabileceği bu aktivitemizde bazen yolu bile olmayan yerlerden gidiyorsunuz. 

Özetle Mojito Travel


Mojito Travel aktiviteli tatil paketlerimiz içerikleri yukarıda bahsettiğimiz aktivite gibi birçok aktiviteyi barındırıyor. Tatil bütçenizi çok yüksek tutmadan bütçenizin üzerinde bir tatil yapmak mümkün. Profesyonel kadromuz ve güvenilir çalışma anlayışımız ile her zaman katılımcılarımızın gönlünde yer edindik. Samimi ve güvenilir duruşumuz bizi her zaman tercih edilme sebeblerinden biri haline getirdi.